Beslenme ve Tıbbi Takviyeler Şirketi

Care & More

Care & More, OTC tıbbi malzeme ve besin takviyelerinden daha fazlasını sağlayan bir ticaret şirketidir, Care & More insan sağlığı ve refahını önemseyen bir değer sağlayıcısıdır.

İleri araştırma ve teknoloji (AR-GE) tarafından yönetilen Care & More, 2013 yılında yenilikçi ve modern ticaret sistemlerini kullanıp tıbbi malzemeleri ve besin takviye ürünlerini dağıtarak tüm ailelerin yaşam tarzını ve kalitesini arttırmak amacıyla bölgesel ve uluslararası yatırımcıların merkezi olan İstanbul’da yolculuğuna başladı.

Vizyonumuz

21. yüzyılın önündeki engelleri aşabilecek ve uluslararası pazarlara değer katabilecek güçlü ve işbirlikçi bir tıbbi destek ekosistemi için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Toplumumuzun gelişmiş yaşam tarzına ve kalitesine katkıda bulunan tıbbi takviye endüstrisinde yatırım fırsatları keşfetmenin ve yaratmanın önemine inanıyoruz.
Değerlerimiz CARE(Özen göstermek) kelimesinin harflerinden türetilmiştir

Care & More Değerleri

1

Caring(Önemsemek): Lojistik engellere rağmen her koşulda insan sağlığını ve refahını önemsiyoruz.

2

Accomplishment(Başarı): Care & More her zaman zorlu hedefler belirler, verimli ve etkili kaynaklar kullanarak bu hedefleri gerçekleştirmek için çalışır.

3

Responsibility(Sorumluluk): Önceliğimiz, toplumun yaşam tarzını ve kalitesini artırmak, özellikle adil sağlık hizmetlerine erişim hakkını sağlamaktır.

4

Energetic(Enerjik): Enerji ve tutku dolu vizyonumuza, gençlik ve girişimci insan sermayesinden faydalanarak yaklaşıyoruz.

Sağlık Ürünleri

Amaç ve Hedeflerimiz

1

İnsanların sağlık ve beslenme takviyeleri alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerimizin yelpazesini genişletmek.

2

Birden çok müşteri kesimine uygun fiyatlarla yüksek kaliteli tatmin edici ürünler sunmak.

Medical Supplies Company in Turkey
3

Ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle yüksek güvene dayalı iş birliği ilişkileri kurmak.

4

Şirketimizin yenilikçi ve rekabet gücünü artırmak için sürekli gelişim kavramını benimsemek.