A New Approach to Healthcare Industry
Injection suppliers in Turkey
Nutritional Supplements Supplier in Turkey
Proaktiflik Bizim Özümüzdür

Sağlık Sektörüne Yeni Bir Yaklaşım

Günlük operasyonlarımızı yönlendiren Care & More’un lider zihniyeti, alanımızda önetkin olma kavramına dayanmaktadır. Bu önetkinlik kavramını, yerel ve küresel sağlık sorunlarını tahmin edip ele alarak, tıbbi müdahalenin verimliliğini artırmak ve yan etkilerini azaltmak için ürünlerimizi ve formüllerimizi doğallaştırarak çeviriyoruz.
Herkes İçin Faydalar

Stratejik ortaklık

Care & More olarak, 2014 yılından bu yana şirketimizin vizyon ve anlayışını paylaşan uluslararası marka ve şirketlerle stratejik ortaklık kurmaktadır.

Bu ortaklıkların amacı, tıbbi takviye endüstrisini mümkün olduğunca şeffaf, akılcı ve çevre dostu hale getirme çabalarını pekiştirmektir. O tarihten itibaren Care & More, Celia bebek sütü markasının Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü oldu.

Celia bebek sütü, 255 üretim tesisi ve yılda +100.000 sağlık, kalite testi ve kontrolü ile dünyanın en büyük süt üreticisi olan uluslararası şirket Lactalis Group’a ait bir markadır.

Şirketler ve kurumlar başarı ortaklarımızın sadece bir parçasıdır; müşteriler ve son tüketiciler de Care & More’un odak noktasıdır, bu kesimin özel ve çeşitli gereksinimlerini karşılamak için tıbbi çözümlerimizi her zaman geliştirmek için çalışıyoruz.